Časté otázky

Na jaký účet mám posílat stravné a školné?

Školné a stravné se hradí dohromady v jedné platbě, a to výhradně bezhotovostně na účet školky( netýká se tzv.předškoláků a dětí s odkladem školní docházky pro daný školní rok).Číslo účtu pro platby stravného a školného :  51-4474850267/0100. Podklady k platbě obdržíte na začátku každého kalendářního měsíce přímo do svého e-mailu.

Jak často posílat platby?

Platí se předem na každý měsíc, to znamená, že příslušná částka má být připsána na účet MŠ vždy k 15. v měsíci.

Kdy a jak mi budou vráceny přeplatky?

Přeplatky za stravné vracíme  v hotovosti,a to vždy při ukončení celkové docházky dítěte do MŠ( přechod do ZŠ nebo do jiné MŠ)

Hradí se stravné a školné v prázdninových měsících?

V průběhu letních prázdnin ( červenec, srpen) se školné snižuje v závislosti na době, kdy je MŠ uzavřena ( výši částky určuje MŠ a tyto informace v dostatečném předstihu předává rodičům).V průběhu letních prázdnin, kdy je školka otevřena, hradíte školné a stravné pouze za děti, které jsou přihlášeny k prázdninové docházce

Kde najdu jídelníček?

• na nástěnce své třídy
  • na webovách stránkách MŠ - daní budova - sekce Jídelníček

Jídelníček - Na Prádle

Svátek a výročí

Svátek má Taťána

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Velký pátek

Zítra má svátek Arnošt

V březnu prach a v dubnu bláto - sedlákovi roste zlato.

Velký pátek deštivý - dělá rok žíznivý.